BİZİ ARAYIN 90 212 344 00 94

BİLET AVCISI

acentam.com a hoşgeldiniz,


Uçak rezervasyonlarınızı yaparken ucuz bilet avcısı hizmetimizden de yararlanabilir, İnternette gördüğünüz ücretlerden daha ucuza bilet bulabilirsiniz.

 

Nasıl mı ? İşte size püf noktası.
 

İnternette bulduğunuz tüm bilet ücretleri yer müsaitlik durumuna göre en ucuzdan en pahalıya göre sıralanır. Özellikle fuar, bayram gibi uçuşların dolu olduğu zamanlarda, çok daha ucuz ücretler mevcut olsa dahi, bu fiyatları göremeyebilirsiniz. Çünkü bu kategoriler önceden yapılmış rezervasyonlarla dolu olarak gözükmektedir. Ancak her rezervasyon gibi bu rezervasyonlarda iptal edilebilir, değişebilir. Maalesef bu fiyatları görmemenizin nedeni, sistemin sizi yedek yazmasına veya ihtimalli rezervasyonlar yapmanıza izin vermemesidir.


İşte burada acentam.com devreye giriyor ve size en ucuz bileti bulmanıza yardımcı oluyor. Sitemizde yaptığınız rezervasyonunuzu Ucuz Bilet Avcısına kaydettirip bize yolladığınızda, sizin için bahsettiğimiz bu rezervasyonlar takip edilecek ve her fırsat değerlendirilecektir. Sizin bulduğunuz fiyattan daha ucuza bir bilet bulursak hemen sizin adınıza bilet alınacaktır. Bu hizmet için çok küçük bir hizmet bedeli ödeyeceksiniz.
Ama tasarruf ettiğiniz miktar çok ama çok daha fazla olacaktır. 
 

Bu hizmetten yararlanmak için lütfen tıklayınız.